Slavnostní vyřazení žáků devátého ročníku v Hudečkově galerii

9A_vyrazeniStředeční odpoledne se stalo důležitým okamžikem pro žáky devátého ročníku, kteří byli slavnostně vyřazeni ze Základní školy a mateřské školy Častolovice. Události byli přítomni i rodiče, prarodiče a přátelé deváťáků. Zazněly slavnostní projevy ředitelky školy, starosty městyse a třídní učitelky. Následovalo šerpování absolventů základní školy, poté se slova ujali zástupci třídy, kteří se ve svém projevu rozloučili se základní školou. Celý slavnostní okamžik byl uzavřen medailonkem třídy.

Za celý pedagogický sbor žákům přejeme mnoho úspěchů na další cestě životem.

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:56

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram