První den v 1. třídě

První den v 1. tříděPrvní den prvňáčkům začal před budovou školy. Zde jsme se s rodiči i dětmi přivítali a odešli jsme do třídy 1. A., kde si každý našel své místo v lavici. Nejprve děti a rodiče přivítala paní zástupkyně Irena Lohniská, která předala slovo panu starostovi Z. Prausovi. Všechny děti ale více zajímaly boxíky na stolech, které jim věnoval Městys. Další zajímavé věci dostaly od Královéhradeckého kraje. Děti se představily a našly si na koberci svoje začáteční písmeno, které vybarvily a ozdobily s ním tabuli. Poté se s družinářkou Ivou vydaly prozkoumat školu a družinu. S rodiči jsme si popovídali o následujících dnech a vyřešili všechny otázky.

Všem prvňáčkům všichni přejeme úspěšný školní rok a mnoho štěstí a radosti.

více fotografií

Mgr. Jana Rejzková

Aktualizováno: 13.9.2022 — 19:33
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram