Dračí stopovačka

Dračí stopovačka je nabídka ZŠ a MŠ Častolovice a DDM Kostelec nad Orlicí pro všechny zájemce o zpestření volného času, procházku i hru rodin s dětmi. Po skončení soutěže budou všechny děti odměněny. Odměna za správně vyplněnou mapku (1mapa/1dítě) bude předána dětem přímo ve škole v Častolovicích.

PRAVIDLA DRAČÍ STOPOVAČKY

1. Na dveřích ve vchodu školy si vezměte mapku a vyplňte její zadní stranu. Podepište ji a uveďte adresu.
  2. Na označených místech hledejte dračí vejce.
  3. Nalezněte všech 7 dračích vajec a v nich věc (kešku), kterou zapište na zadní stranu mapky.
  4. Vejce opět zavřete, nechte v něm kešku pro další hledače a vejce dejte na stejné místo.
  5. Mapku s vyplněnou zadní stranou vhoďte do schránky Základní školy Častolovice, nebo ji mohou děti donést do školy třídním učitelům.
  6. K vyhodnocení soutěže a předání cen dojde v pátek 14. 6. 2024. Přesné informace budou zveřejněny na stránkách školy, facebooku a instagramu.
Aktualizováno: 10.5.2024 — 14:41