Letní příměstské tábory

Vážení rodiče,

bohužel musíme zrušit jeden termín Letní příměstského tábora od 4. – 8. 7. 2022. Důvodem je malý počet přihlášených. Druhý termín je naplněn a proběhne dle předpokladu.

Ještě je možné se v případě zájmu přihlásit na termín od 11. – 15. 7. 2022 na Letní příměstský tábor Putování za mizejícími zvířaty nebo Sportovní příměstský tábor.

Žádáme o pochopení a za komplikace se omlouváme.

Martin Odl – ředitel.

Pedagogický sbor pro školní rok 2021 – 2022

Třídní učitelé:

zkratka jméno třída e-mail
Pr Přibylová Radka 1.A pribylova@zs-castolovice.cz
Ad Adámková Lucie 2.A adamkova@zs-castolovice.cz
Va Vaňková Ladislava 3.A vankova@zs-castolovice.cz
Lu Luxová Gabriela 4.A luxova@zs-castolovice.cz
Re Rejzková Jana 5.A rejzkova@zs-castolovice.cz
He Hepnarová Adéla 6.A hepnarova@zs-castolovice.cz
Sk Skokanová Dana 6.B skokanova@zs-castolovice.cz
Po Poklop Pavel 7.A poklop@zs-castolovice.cz
Bu Burdychová Soňa 7.B burdychova@zs-castolovice.cz
Si Sitka Ondřej 8.A sitka@zs-castolovice.cz
Dv Dvořáková Renáta 9.A dvorakova@zs-castolovice.cz
Kk Klingerová Kateřina 9.B klingerova@zs-castolovice.cz

Netřídní učitelé:

zkratka jméno e-mail
Bp Bazger Petr bazger@zs-castolovice.cz
Br Brokešová Dana brokesova@zs-castolovice.cz
Da Dachs Václav dachs@zs-castolovice.cz
Ch Charvát Miroslav charvat@zs-castolovice.cz
Ka Karnoldová Hana karnoldova@zs-castolovice.cz
Ko Kovářová Ilona kovarova@zs-castolovice.cz
Lo Lohniská Irena lohniska@zs-castolovice.cz
Odl Odl Martin odl@zs-castolovice.cz
Za Zábrodská Petra zabrodska@zs-castolovice.cz

Asistenti pedagoga:

zkratka jméno e-mail
Abs Absolon Miroslav absolon@zs-castolovice.cz
Bo Boušková Zuzana bouskova@zs-castolovice.cz
Bu Bubeníčková Lenka bubenickova@zs-castolovice.cz
Ha Havlová Jana havlova@zs-castolovice.cz
Sj Šimonová Jana simonova@zs-castolovice.cz
Pk Provazníková Kateřina provaznikova@zs-castolovice.cz
Tl Tláskalová Jana tlaskalova@zs-castolovice.cz
Vo Vondráčková Lucie vondrackova@zs-castolovice.cz

Speciální pedagog:

zkratka jméno e-mail
Gr Gregorová Marie gregorova@zs-castolovice.cz

Školní družina:

zkratka jméno e-mail
Hl Hlaváčková-Morávková Iva moravkova@zs-castolovice.cz
Bu Burdychová Soňa burdychova@zs-castolovice.cz
Ze Zemánková Bohdana zemankova@zs-castolovice.cz
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021