Odznak všestrannosti

Odznak všestrannostiV úterý 26. dubna ráno jsme se sešli na vlakové zastávce v Častolovicích, abychom se dostavili do Rychnova nad Kněžnou.

V 9 h jsme zahájili naše boje o umístění. Jako první jsme šli na hod medicinbalem, následovaly kliky, trojskok, skok přes švihadlo a na závěr kilometrový běh.

Umístění našich peciválů v různých věkových kategorií:

Veronika Fabiánová – 3. místo, Aneta Bartošová – 5. místo, Veronika Francová – 3. místo, Lucie Balogová – 5. místo, Mariana Křišťáková – 6. místo, Michaela Prausová – 5.místo

Tomáš Kapucián – 4. místo, Filip Šupler – 7. místo, Dominik Cvejn – 1. místo, Michael Šraiber – 2. místo, Martin Bezdíček – 6. místo, Vojtěch kapucián – 7. místo, Aleš Kolář – 1. místo, Marek Horák – 4. místo.

Náš školní tým se umístil na třetím místě.

I přes to, že náš pan učitel Ondřej Sitka byl ve své kategorii sám, zúčastnil se a úspěšně pokořil všechny disciplíny a tudíž zvítězil Při zpáteční cestě jsme se stavili na zaslouženém obědu a s dobrým pocitem jsme jeli domů.

Ondra Sitka

Aktualizováno: 12.5.2022 — 8:27