Semiramis

7. března k nám ráno přijely dvě známé lektorky Semiramis, Terka a Lucka. Naším tématem, které jsme si vybrali při minulém setkání bylo „Zvládání emoci“.

Na začátku jsme si jako vždy udělali jmenovky, sesedli jsme se do kroužku a zopakovali jsme si pravidla, která při těchto setkáních dodržujeme.

Povídali jsme si o situacích, které v nás vyvolávají nepříjemné emoce a jak je zvládáme. Povídání střídaly různé aktivity.

Na závěr jsme si vyzkoušeli relaxační metodu. Seděli jsme v kroužku se zavřenýma očima a poslouchali, co nám lektorka říká. Svými slovy navozovala uvolnění a odpočinek, byl to zajímavý pocit.

Celé tříhodinové setkání bylo super, moc nás to bavilo a dozvěděli jsme se, jak pracovat s emocemi a jak zvládat stresové situace.

Před koncem jsme si hlasováním vybrali téma příštího setkání – „Nemůžu žít bez…“.

Těšíme se na další setkání v osmé třídě.

žáci a žákyně 7.B

Aktualizováno: 3.4.2023 — 7:08