Semiramis 7.A

Semiramis 7.ADne 7. 3. 2023 se v 7.A uskutečnila akce Semiramis. Celá třída se moc těšila. Přijely k nám dvě slečny, které už známe, Lucka a Terka. Také se k nám těšily. Napsali jsme si jmenovky, zopakovali pravidla a řekli jsme si, jak se máme a co děláme ve volném čase. Při minulé návštěvě jsme si odhlasovali téma zaměřené na sociální sítě a dle toho byl zvolen program našeho setkání. Pomůcka k první aktivitě byly kolíčky, avšak prádlo jsme nevěšeli, ale sbírali jsme pomyslné „like“ a také jsme je pak rozdávali ostatním. Následovala hra ve skupinkách. Každá skupina dostala papír, na kterém byl fiktivní profil. Z tohoto profilu jsme měli zjistit co nejvíce informací a také zda je na profilu něco závadného či nevhodného. Při poslední aktivitě nám Terka představila různé situace a my se měli rozhodnout, zda bychom to chtěli sdílet veřejně/sdílet s přáteli/sdílet s blízkým přáteli/nesdílet. V závěru jsme si odhlasovali téma na příště a už se těšíme, co si pro nás Semiramis připraví do 8. ročníku.

více fotografií

Kateřina Izáková 7.A

Aktualizováno: 16.3.2023 — 21:45
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram