Čarodějnický den na Sokolské zahradě.

Kouzelné dobrodružství pro malé čaroděje a čarodějnice!

Čarodějnický den na Sokolské zahradě byl plný kouzel a úžasné zábavy. Žáci 4. a 5. třídy se rozhodli zorganizovat  den pro ostatní děti 1. stupně a rozhodně se to vyplatilo!

Na 10 stanovištích se děti věnovaly různým úkolům. Skákaly v pytli , projížděly na kostěti slalom a řešily záludné hádanky .

Velkou zábavu přineslo i hledání předmětů v tajemné skříňce s otvorem, kde se děti musely spolehnout na své smysly. Dalším úkolem bylo skládání puzzlí s motivy kouzel a čarodějnic, hledání rozdílů mezi obrázky a po splnění posledního úkolu pátraly děti po ztraceném pokladu.

Čarodějnický den v Sokolské zahradě přinesl nejen spoustu zábavy a dobrodružství, ale také posílil spolupráci mezi dětmi.  Děkujeme za hezké dopoledne!

Aktualizováno: 6.5.2024 — 14:57