Školní klub na tréninku FC Hradec Králové

Dne 30.4.2024 jsme nejen se členy školního klubu vyrazili na otevřený trénink FC Hradec Králové. Ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží a vlakem odjeli směr Hradec Králové, kde nás čekala cesta pěšky ze Slezského předměstí na stadion pod lízátky. Měli jsme štěstí a na stadionu jsme byli jako první, takže jsme si mohli vybrat ty nejlepší místa, ze kterých jsme měli krásný výhled a hráče nadosah ruky. První částí tréninku byla škola fandění, kde nás naučili hradecké chorály, které zní při každém zápase ve fotbalovém „kotli“. V další části se nám představili všichni hráči a poté zazněla hymna hradeckého fotbalu. Ti největší šťastlivci si mohli jít zasoutěžit o lístky na nadcházející zápas, ale v tomto nás bohužel štěstěna minule, ale i tak jsme si to velice užili a jsme vděční, že jsme měli možnost vidět, jak takový trénink probíhá. 

Lucie Vondráčková 

fotografie zde

Aktualizováno: 17.5.2024 — 15:27
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram