Sportovní den mládeže v Častolovicích.

1. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže v Častolovicích se uskuteční v úterý 15. října 2024 od 9 na venkovním víceúčelovém sportovišti pro žáky Základní školy Častolovice a místní děti. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a Královéhradeckého kraje.

Účastníci turnaje soutěží společně ve 4 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee), kdy nejúspěšnější finalisté z Častolovic obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Kladně. Právě zde budou nominovaní hráči z Častolovic soupeřit o pozici národního vítěze a putovní zlatou trofej TAJV pro městys Častolovice.

Sportovní akce v Častolovicích je realizována za podpory Městyse Častolovice, Základní školy Častolovice, Královéhradeckého kraje a partnerů soutěže.

Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na sportovní výsledky z častolovického turnaje.

Mgr. Jan Váňa

TAJV, z. s.