Setkání s europoslancem Tomášem Zdechovským

2018_89_europoslanecPřednášku a následnou diskuzi se žáky osmé i deváté třídy naší školy zvládl při svém setkání v pátek 20. října europoslanec Tomáš Zdechovský. A s čím žáky seznámil? Jak funguje Evropský parlament, jak je propojen s dalšími hlavními orgány Evropské unie a také žákům prozradil, jak vypadá jeho pracovní den. Při následné diskuzi čelil dotazům na svůj prospěch, na názor na migraci a jiné. Nejostřeji sledovaná byla odpověď na dotaz jednoho zvídavého žáka, který se týkal platu europoslance. Chcete-li znát odpověď, zeptejte se osmáků nebo deváťáků. Se žáky se pan Zdechovský rozloučil drobným dárkem.

více fotografií

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:51

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram