Outdoor resort Březová – Pevnost Boyard

2018_78_boyardPátek 22. 6. 2018 byl sice druhým letním dnem, ale patřil bohužel k těm chladnějším. Nicméně mírná nepřízeň počasí neodradila žáky 7. A, 7. B a 8. B, aby vyrazili na dlouho očekávaný výlet. V brzkých ranních hodinách se vydali autobusem směr Vysočina a po třech hodinách jízdy se ocitli před branami areálu Outdoor resort Březová, ve kterém na ně čekala mnohá dobrodružství. Po příjezdu byli žáci rozděleni do dvou skupin a obdrželi seznam aktivit, které měli v průběhu dne absolvovat za pomoci přiděleného instruktora.  Mezi nimi nechybělo zdolávání náročné horolezecké stěny, projížďka na raftech, airsoft v nedalekém lesíku, překážky v teamparku, jejichž zvládnutí vyžadovalo spolupráci všech zúčastněných, či atrakce s názvem Bongo, což byl systém různých prolézaček s neobvyklými překážkami. Poslední jmenovaná aktivita vzbudila překvapivě největší zájem žáků, kteří si překonávání všelijakých nástrah neskutečně užívali. Všechny úkoly byly plněny v rámci hry Pevnost Boyard a skupina starších žáků skutečně po celý den sbírala indicie, díky kterým nakonec rozluštili požadované heslo.

Zhruba v polovině programu jsme usedli k obědu ve stylově zařízené jídelně. Páteční menu nabízelo vývar, rajskou omáčku s těstovinami a masovými koulemi a zeleninový salát s dresinky dle vlastního výběru. V mezičase měli žáci také možnost zaskákat si na velké trampolíně, což uvítali s velkým nadšením. A co se počasí týče, mraky nevěstící nic dobrého se sice po obloze honily celý den, avšak někdo nad námi zřejmě držel ochrannou ruku, protože, věřte nebo ne, pršet začalo ve chvíli, kdy se zavřely dveře autobusu, a my jsme vyrazili na zpáteční cestu. Tu nám sice komplikovaly práce na silnicích, ale nakonec jsme všichni, i když se zpožděním, šťastně dorazili domů a přivezli si spoustu krásných zážitků.

více fotografií

Mgr. Andrea Micherová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:40

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram