Výlet 6.A třídy – Vrbno pod Pradědem

2018_6A_vyletNáš školní výlet začal už ve čtvrtek ráno, když jsme se sešli na autobusové zastávce v Častolovicích. Cesta do Jeseníku ubíhala velmi pomalu. Když jsme přijeli na místo, ujel nám navazující spoj do Ludvíkova. Rozhodli jsme se, že využijeme čas a navštívíme Priessnitzovy lázně, kde jsme si užili spoustu zábavy. Chodili jsme ve studené vodě a všichni se za krásného slunného dne ochlazovali. Poté jsme se vypravili na bobovou dráhu. Všichni měli 5 jízd, které si určitě každý náramně užil. Zanedlouho jsme dorazili do kempu Dolina, kde na nás čekala paní s klíčema od chatky. K večeři jsme dostali steaky, které byly moc dobré. Další den jsme měli budíček na sedmou hodinu. Po výborné snídani vyrazila celá třída na Praděd. Cesta nám ubíhala rychle. Na místě nás výtah vyvezl na rozhlednu. Cestou zpět jsme se naobědvali v restauraci Ovčárna pod Pradědem. Při zpáteční cestě jsme si nemohli nechat ujít naučnou stezku Bílou Opavu, kde jsme viděli krásné vodopády a další krásy zdejší přírody. V kempu jsme odpočívali po namáhavém výletě. Asi za hodinu kluci dělali večeři (krupicovou kaši a tousty). Po večeři všichni dostali žetony na umytí. Třetí den ráno jsme s radostí vyrazili do Karlovy studánky, kde jsme měli rozchod, někdo šel do cukrárny a někdo si prošel kolonádu. V deset hodin jsme se vydali do bazénového komplexu Karlova studánka, kde si všichni odpočinuli. Když jsme přijeli do kempu, dívky uvařily oběd (špagety) a pomalu se připravovali na odjezd. V 15:00 hod. pro nás přijel soukromý autobus a my se mohli rozloučit s krásným kempem Dolina.

více fotografií

Kapuciánová Š., Klapalová K. a Andrysová A.

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:39

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram