Okresní finále

2019_89_florbal_finaleVe čtvrtek 20. 11. se konalo okresní finále ve florbalu v Rokytnici v Orlických horách. Chlapce čekaly dva zápasy v základní skupině. V prvním zápase se utkali se ZŠ Doudleby nad Orlicí. V této hře jsme se seznamovali s velkým hřištěm a nedařilo se nám trefovat branky. Zápas skončil v naši prohru 1:3. Do druhého zápasu jsme vstupovali s nutností zápas vyhrát, avšak Gymnázium Dobruška nám měla co vracet ze zápasu z předkola. Zápas skončil opět v naši prohru 1:3. Nicméně vzpomínka na ,,Jágra ml.,,  zůstanou. V závěru turnaje jsme si zahráli se ZŠ Dobré o 5. místo. Tento zápas si kluci užili a vyhráli 6:2.

Chlapci podávali po celý turnaj úžasné výkony a v konkurenci 16 škol našeho okresu jsme skončili na krásném 5. místě.

Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony a skvělou reprezentaci školy.

výsledky | tabulky

Sestava: Cejpek M., Šimerda O., Hejhal J., Vondráček M., Jirsa M., Šupler O., Rojek Š., Poledno A., Konvalinka E., Michera M., Izák M.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 26.11.2018 — 20:03

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram