Výlet ŠD

X

Naše školní družina vyjela na výlet. Děti se podívaly na krásný zámek s jeho okolím v Hrádku u Nechanic. Nasáli jsme atmosféru dávných časů, obdivovali kumšt starých řemeslníků a umění zahradníků a řezbářů. Pamětní medaile budou krásnou vzpomínkou. Součástí našeho výletování byla Doležalova farma medu, kde přítulní trubci čekali na pomazlení. Děkujeme za výtečnou ochutnávku medu, poučnou a zajímavou besedu se včelařem.  Výletem jsme se rozloučili se starým školním rokem, všem přejeme sluníčkové léto a krásné prázdniny.

Kolektiv vychovatelek ŠD

Aktualizováno: 31.5.2019 — 8:07