Sportovní zářijové události na ZŠ Častolovice

V slunečném pátečním odpoledni 24. září se uskutečnil turnaj v minifotbalu pro žáky ZŠ Častolovice. Do prvního, letošního turnaje se přihlásily tři silné týmy, poskládané z talentovaných fotbalistů napříč šestým až devátým ročníkem. První zápas odstartoval vyrovnanou bitvu mezi týmem z žáků deváté třídy a sedmáků, proti mixu houževnatých šesťáků a sedmáků pod vedením učitele tělocviku. Bojovný a koncentrovaný výkon hráčů v obraně a skvělé zákroky brankářů přinesly pouhé 3 góly ve prospěch týmu Sitkovců. FC BBB 1:2 Sitkovci. V druhém zápase potrápil výborně rozehraný tým FC BBB skvěle složený a favorizovaný tým osmáků a vydřel remízu 1:1. O vítězství se tedy utkal tým Sitkovců, kterému k prvnímu místu stačilo remizovat, s týmem ofenzivních osmáků. Svou dominanci osmáci potvrdili čtyřgólovou výhrou a stali se tak minifotbalovými šampióny ZŠ Častolovice. V měsíci říjnu mohou žáci poměřit síly v basketbalovém turnaji.

Bc. Ondřej Sitka

Aktualizováno: 7.10.2021 — 8:54
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram