Slavnostní vyřazení žáků devátých ročníků

Slavnostní vyřazení žáků devátých ročníkůV úterý 28. června 2022 proběhlo slavnostní vyřazení žáků devátých ročníků, které tradičně probíhalo v Hudečkově galerii. Tak, jako každý rok, jsme nejprve vyslechli proslov pana starosty a pana ředitele, poté přišel na řadu proslov třídních učitelek a žáků. Kromě několika úsměvných chvilek došlo také na slzy dojetí a smutku nad koncem společně strávených chvil a prožitých okamžiků. Nakonec jsme zhlédli dojemné video, ve kterém deváťáci prostřednictvím fotek vzpomínali na svá léta na Základní škole v Častolovicích.  Všem deváťákům přejeme mnoho štěstí a úspěchů v nové etapě jejich života.

více fotografií 9.A | 9.B

Mgr. Kateřina Klingerová

Aktualizováno: 4.7.2022 — 9:51
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram