Florbalový turnaj

Florbalový turnajDne 7. prosince 2022 jsme se zúčastnili florbalového turnaje ve sportovní hale ve městě Dobruška. Naše mužstvo čekal velmi náročný turnaj, ale i tak jsme se nezalekli a šli jsme do každého zápasu s tím, že vyhrajeme. První zápas jsme vyhráli proti Voděradům 2:0, ale věděli jsme, že nás nejtěžší zápas teprve čeká. Druhý zápas jsme proti Kostelci nad Orlicí bohužel prohráli, i když jsme měli mnoho šancí, které se nám nepodařilo využít. Další zápas jsme hráli s Dobré, který jsme vyhráli 5:1, kdy jsme hned na začátku dostali první branku, ale hned poté jsme se vzpamatovali a otočili zápas, kdy se Tomáši Hodnému povedlo dát první branku a už jsme se naladili na vítěznou vlnu. Tento zápas byl velmi emotivní, když se jeden z našich hráčů opřel do jednoho naštvaného a nervózního protihráče, protože přehodil přes mantinel jednoho z našeho hráče, ale kvůli tomuto konfliktu si tento zápas ,,užil“ na střídačce. Předposlední zápas jsme vyhráli proti Opočnu, ale nebyl to vůbec jednoduchý zápas, a pan učitel Sitka byl ,,nervní a tento zápas velice prožíval“. Na závěr jsme se utkali s Rychnovem nad Kněžnou, kde jsme prohráli 3:0 ☹.

Na prvním místě se umístil Rychnov nad Kněžnou, na druhém Kostelec nad Orlicí a náš tým se umístil na krásném třetím místě.

více fotografií

Šimon Lux a přátelé

Aktualizováno: 12.12.2022 — 21:30
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram