Cestovatelská přednáška „Co jsem dělal o jarninách“

Cestovatelská přednáška Co jsem dělal o jarnináchDne 21. 3. jsme měli opět možnost nahlédnout do cestovatelského deníku pana učitele Ondry Sitky. Ten, kdo využil možnosti vyslechnout si povídání o jeho cestování v době jarních prázdnin, jistě nelituje. Skvěle připravená přednáška nás opět zavedla do vzdálených míst naší planety, do destinace, která není běžně turisty vyhledávána. Prima bonusem byla soutěž, která divákům nabízela možnost získat hodnotnou cenu v případě rozpoznání navštívené země. Posluchačům, kteří se přednášky zúčastnili, se hádanku rozluštit nepodařilo, a proto se pan učitel rozhodl dát možnost dalším, kteří se nemohli zúčastnit. Takže se těšíme na druhé kolo těžkého kvízu a příště na shledanou.

Za Školní klub Jana

Aktualizováno: 27.3.2023 — 9:29
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram