Školní výlet a teambuilding 7.A

Školní výlet a teambuilding 7.AKonec školního roku se nám kvapem blíží, a tak ani letos nesmíme vynechat školní výlet. Vydali jsme se do Hradce Králové, kde jsme se procházkou městem přesunuli od nádraží do obchodního centra Futurum. Cestou jsme potkali nutrie, které nás zaujaly, takže jsme s nimi chvíli pobyli v Jiráskových sadech. V obchodním centru nás čekala naše hlavní aktivita a tou byly trampolíny v Toboga JUMP parku. Užili jsme si zde krásné dvě hodiny. Poté jsme měli možnost se v obchodním centru občerstvit a pokoukat po obchodech. Před námi byla ještě cesta zpět, která proběhla hladce.

Po příjezdu do Častolovic jsme se rozešli domů, abychom se připravili na stanování, které nás čekalo. Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí jsme se rozhodli stanovat v okolí školy, což se v průběhu noci ukázalo jako skvělý tah, protože ve tři hodiny ráno přišla slibovaná bouře, a tak jsme se raději přemístili do budovy školy. Než jsme šli spát, stihli jsme si před školou udělat piknik, oslavit spolužaččiny narozeniny a zahráli jsme si na schovávanou. Ráno jsme se vydali na nedaleké hřiště, kde jsme si zahráli míčové hry, opekli špekáčky, a protože nám po částečně probdělé noci pomalu docházela energie, rozhodli jsme se vrátit do Častolovic a poté rozejít domů.

více fotografií

Adéla Hepnarová

Aktualizováno: 28.6.2023 — 10:15
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram