Prvňáčkův velký den (slavnostní přivítání prvňáčků)

Letní prázdniny utekly jako voda a je tady začátek nového školního roku 2024/25. V pondělí 2. září v 7:45 hodin zazvonil zvonek a do školních lavic se po prázdninách opět vrátili žáci.

Ze všech školou povinných prožívají tento den nejvíce prvňáčci. Z malých školkáčků se stali opravdoví školáci, je to jejich velký den.

Přivítat malé školáky přišel pan starosta a společně s panem ředitelem školy jim popřál mnoho školních úspěchů.

V očích školáčků byla vidět radost, dychtivost, ale i obavy co všechno je ve škole čeká. I ty poslední pochybnosti rozptýlil Krteček, který je bude provázet první třídou, bude jim fandit a držet palce. Poté děti dostaly svůj první úkol, pustily se do hledání své značky v krtinci, „vklouzly“ do krtkových kalhot s kapsami, kde našly malý dárek. Dále následovalo předání medaile a hurá do lavic.

Krtečkův rok společně prožije 21 prvňáčků s třídní učitelkou Mgr. Ladislavou Vaňkovou.

Všem školáčkům přejeme spoustu zážitků s kamarády, mnoho úspěchů, aby si udrželi chuť objevovat nové věci.

Rodičům přejeme dostatek trpělivosti, důslednosti a mnoho radosti z úspěchů jejich dětí.

Prvňáčkové, ať se vám ve škole líbí!

Mgr. Ladislava Vaňková

Aktualizováno: 6.9.2024 — 12:17