Gymnastika I., II.

2018_gymnastikaGymnastika I.

První schůzka bude dne 9. 10. od 14. 10 hod do 15.40 hod. Sejdeme se před sokolovnou, družinové děti vyzvednu ze družiny. S sebou: nejlépe gymnastický dres (popř. legíny s tričkem) a gymnastické cvičky, pití, dlouhovlasé dívky musí mít svázané vlasy.

Gymnastika II.

První schůzka bude dne 4. 10. od 13. 30hod do 15.00hod. Sejdeme se před sokolovnou, družinové děti vyzvednu ze družiny. S sebou: nejlépe gymnastický dres (popř. legíny s tričkem) a gymnastické cvičky, pití, dlouhovlasé dívky musí mít svázané vlasy.

 

KROUŽEK GYMNASTIKY I., II. JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN.

Mgr. Luxová Gabriela

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram