Podzimní výstava

2018_123456789_vystavaV pátek 29. září 2017 si žáci naší školy postupně prohlíželi již 19. podzimní výstavu, kterou organizoval Český svaz zahrádkářů pod názvem ZAHRADA VÝCHODNÍCH ČECH.  Obdivovali jsme zde rozmanité výpěstky ovocných i zeleninových zahrad celých východních Čech, velkolepá a nápaditá aranžmá květin i výrobky regionálních firem. Mnohé žáky zaujaly krásné bonsaje, kaktusy, masožravé rostliny, ale i ukázky zahradní techniky. Základní škola využila svůj prostor na výstavě k prezentování krásných podzimních prací žáků z hodin výtvarné výchovy, pracovních činností a školní družiny.

více fotografií

Mgr. Bc. Jana Řízková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram