V+W s Mgr. Marií Dušákovou

2018_6789_vwDne 13. 12. měli žáci 2. stupně možnost se prostřednictvím besedy s p. Dušákovou seznámit se životem a tvorbou významných „komiků“ Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Paní lektorka měla připravenou velmi hezkou prezentaci, kterou doprovázela výbornými znalostmi života a díla V+W. Součástí byly i filmové ukázky, při nichž se mnohokrát ozval hlasitý smích žáků. Všichni dávali pozor, což se jim vyplatilo při závěrečném kvízu, ve kterém obstáli naši žáci na výbornou. Beseda se všem moc líbila a těšíme se na setkání v příštím roce.

více fotografií

Mgr. Ivona Kindlová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:49

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram