Bruslení 7.A

2018_7B_brusleniPoslední týden před Vánocemi začal pro naši třídu 7.A ve znamení sportu. Po roce jsme se totiž opět rozhodli oprášit naše bruslařské dovednosti a vydali se vlakem do Rychnova nad Kněžnou na zimní stadion. Po poněkud rozpačitém začátku jsme se rychle dostali do tempa a pak už roční pauza nebyla vůbec znát. Postupně jsme si také pobyt na stadionu zpříjemnili horkými nápoji, které nabízí místní automat. Ve druhé polovině času stráveného na ledě jsme si vypůjčili nejprve malá gumová kola, se kterými jsme si s chutí zahráli curling, a potom si někteří jedinci vyzkoušeli bruslení s pomocnou brankou. Všichni jsme si sportovně laděné dopoledne užili a budeme se těšit na další podobné akce.

více fotografií

Mgr. Andrea Micherová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:49

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram