Přehazovaná IV

2018_89_prehazkaV pátek 2. března se v Kostelci nad Orlicí konal turnaj žákyň 8. a 9. ročníků v přehazované. Turnaje se zúčastnilo 13 základních škol z našeho okresu (ZŠ Kostelec n/O, ŽS Borohrádek, ZŠ České Meziříčí, Gymnázium FMP Rychnov, ZŠ Lhoty, ZŠ Častolovice, ZŠ Voděrady, ZŠ Slatina n/Z, ZŠ Doudleby n/O, ZŠ Vamberk, ZŠ Javornická Rychnov n/K, ZŠ Dobré a ZŠ Skuhrov). Tak jako v předchozím týdnu se hrálo ve třech skupinách a na třech hřištích. Naše děvčata byla v nejpočetnější skupině A, kde se utkala s hráčkami z Vamberka, Rychnova, Lhot u Potštejna a Voděrad. Při prvním zápase s Voděrady se družstvo dívek „hledalo“. Na děvčatech byla vidět nervozita, která s každým dalším zápasem opadala a i se výkon děvčat se stále zlepšoval. Nicméně konkurence byla těžká a některé prohry velmi těsné. Nakonec obsadil náš tým děvčat 10. místo. Dobrou náladu to dívkám nezkazilo a všechny se mohly těšit na jarní prázdniny a zasloužený odpočinek.

Všem hráčkám bych chtěla poděkovat za účast a nasazení po celou dobu turnaje.

SESTAVA: Sládková K., Zemanková K., Kupková Z., Brandejsová V., Štěpánková K., Kolářová M., Kapuciánová K. a Hostinská S.

Výsledky jednotlivých zápasů:

RYCHNOV JAV.-VAMBERK 2:0 (31:26)

RYCHNOV JAV.-ČASTOLOVICE 2:0 (30:5)

RYCHNOV JAV. – VODĚRADY 1:1 (28:24)

RYCHNOV JAV. – LHOTY 2:0 (30:16)

VAMBERK – ČASTOLOVICE 2:0 (30:11)

VAMBERK – VODĚRADY 1:1 (22:30)

VAMBERK – LHOTY 1:1 (28:28)

ČASTOLOVICE – VODĚRADY 0:2 (20:30)

ČASTOLOVICE – LHOTY 0:2 (21:30)

VODĚRADY – LHOTY 2:0 (30:22)

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:45

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram