Výchovný koncert

2018_3456789_kybersikanaNaši žáci začali březen hudebním pořadem Závislost dnešní generace na internetu a sociálních sítích pod záštitou Divadla Slunečnice z Brna. Koncertu se zúčastnili žáci od třetí do deváté třídy. Program byl koncipován jako „one man show“, takže celým pořadem provázel jediný člověk – Kristián Alexandr Šebek. Sám zpíval a písně propojoval s dílčími tématy, které se vážou k problematice závislosti na internetu. Kristián Šebek třeba ukázal dětem, že některé rozhovory je lepší a vhodnější vést z očí do očí než např. na facebooku, zvlášť u tak osobních záležitostí jako je vyznání lásky nebo rozchod. Velký úspěch sklidil Kristián Šebek především u dívčího osazenstva. Dalšími tématy byla třeba kyberšikana a další zápory, ale i klady komunikace na sociálních sítích.

více fotografií

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:45

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram