Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!

2018_89_divadloDne 7. 6. 2018 žáci 8. ročníků a někteří žáci z 9. třídy navštívili za doprovodu paní učitelky Klausové a paní asistentky Vladíkové divadelní představení Klicperova divadla, které se jmenovalo Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala! Ke stému výročí vzniku Československé republiky si herci toho divadla secvičili představení jistého E. Labiche v režii D. Drábka. Jak už název napovídá, jednalo se o humorně laděný detektivní příběh. Všem se nám představení velmi líbilo, zasmáli jsme se a děti se přesvědčily, že divadlo fakt není nuda!

Mgr. Petra Klausová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:41

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram