Nocování ve škole 8.B

2018_8B_nocovaniZe čtvrtka 14. 6. na pátek 15. 6. žáci 8. B trávili pozdní odpoledne a noc ve škole. Ubytovali se i s třídní učitelkou v prostorách družiny, která jim pro tuto příležitost byla k dispozici. Občerstvení bylo bohaté, děti se předháněly, kdo upekl lepší bábovku a čí tyčky z listového těsta byly chutnější. Nicméně chuť byla na něco pořád, proto si ještě někteří objednali pizzu. Paní učitelce žáci upekli krásný a výborný dort, čímž ji moc potěšili. Druhý den ráno jsme si na něm všichni pochutnali. Volný čas jsme trávili hraním různých společenských her, zpěvem a tancem. Na dobrou noc žáčci ještě zhlédli hororový film. Ti, kteří na to neměli žaludek, se mohli bavit ve vedlejší místnosti. Všichni jsme si to náramně užili. Závěrem lze říci, že 8. B je príma parta!

více fotografií

Mgr. Petra Klausová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:40

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram