NEPŘEHLÉDNĚTE:

Cyklovýlet

2019_6789_cyklovyletNa čtvrtek 27. 9. 2018 byl naplánován cyklistický výlet za sluncem zalitého chladného podzimního rána pro žáky 2. stupně naší školy. Tato akce proběhla v rámci sportovního dne.
Všichni žáci byli rozděleni do 5 skupin podle věkových kategorií, které po etapách vyrážely po krásné cyklostezce proti proudu řeky Divoké Orlice z Častolovic až do Western kempu Vochtánka u Potštejna, jenž se nachází pod místní zříceninou hradu. Žáky čekala trať dlouhá necelých 15 km.
Děti, které cesta na kole neunavila, a měly stále dost sil na rozdávání, si zařádili na místním hřišti, kde si pod dohledem učitelského doprovodu zahrály fotbal, vybíjenou nebo české rugby.
Velké díky a pochvala patří všem žákům, kteří se s porcí kilometrů poprali se ctí a náročný den na kolech zvládli bez větších problémů a s úsměvem na rtech. Odměnou jim byla zastávka v potštejnské cukrárně, kde jsme nabrali sílu na zpáteční kilometry.