Divadelní představení

2019_1234_prezova_chaloupkaVe středu 10. října se žáci 1. – 4. ročníku vydali na cestu do Kostelce nad Orlicí. Těšili se, až zhlédnou divadelní představení ,,Pohádky z pařezové chaloupky – Křemílek a Vochomůrka“. Po usednutí do křesel je čekala veselá pohádka plná hravosti, humoru a písniček. Křemílek s Vochomůrkou zažívali různá dobrodružství, která vždy dobře dopadla. Dokázali malé diváky vtáhnout do děje. Zazpívali jim moc krásné písničky. Nakonec je děti odměnily potleskem. Plni dojmů se žáci vraceli podzimní procházkou do školy.

více fotografií

Mgr. Lucie Adámková

Aktualizováno: 12.10.2018 — 11:10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram