Florbal

2019_5A_florbalDne 26. 10. 2018 se žáci pátého ročníku zúčastnili florbalového turnaje Čeps cup. Turnaj pořádala florbalová unie v Rokytnici v Orlických horách. Do turnaje jsme vstoupili s velkými nadějemi. V základní skupině nás čekalo pět zápasů (ZŠ Dobřany, ZŠ Bílý Újezd, ZŠ Deštné v O/h, ZŠ Voděrady). Ze skupiny jsme si odnesli 4 výhry a 1 prohru. Postoupili jsme do semifinále s 12 body, kde na nás čekal nejsilnější soupeř celého turnaje – ZŠ Javornická Rychnov n/K. Celý zápas byl vyrovnaný a bylo se na co dívat. V závěru zápasu měli soupeři více ze hry a inkasovali jsme dva nešťastné góly. V celkovém pořadí jsme se umístili na krásném 4. místě.

Všem klukům děkuji za skvělé výkony během celého turnaje.

Sestava: Mikysa J. (brankař), Holaň T., Šreibr M., Lux Š., Horák M., Diviš V., Hodný T.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 5.11.2018 — 10:17

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram