Florbal 8. – 9. ročník

2019_89_florbalDne 14. 11. 2018 se opět v Dobrušce konalo okresní kolo ve florbale pro 8. – 9. ročníky.  Ve skupině jsme se utkali se ZŠ Solnice, ZŠ Dobruška – Pulická a Gymnazium Dobruška. Ze skupiny jsme si odnesli dvě výhry a jednu remízu. Chlapci si svým výkonem vybojovali jasný postup do okresního finále, které se uskuteční dne 20. 11. 2018 v Rokytnici v Orlických horách.

Všem klukům děkujeme za předvedené výkony a skvělou reprezentaci školy.

 

Sestava: Cejpek M., Šimerda O., Hejhal J., Vondráček M., Jirsa M., Šupler O., Rojek Š., Poledno A., Konvalinka E., Michera M.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 20.11.2018 — 12:53

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram