Odpolední tvoření rodičů s dětmi v 2.A

2019_2A_krasohledDnes 13. 12. jsme se sešli v naší vánočně vyzdobené třídě 2. A na výrobu krasohledů. Maminky nám k tomu upekly cukroví a za pomoci p. Stráníka, který nás vedl a radil jak postupovat, jsme si společně s rodiči vyrobili krasohled. Sice třída praskala ve švech, ale i tak se nám odpoledne vydařilo. Za odměnu, že si rodiče udělali čas, jsme jim poděkovali a předali knihu splněných přání. Krasohledy se podařily, my děti jsme byly nadšené a rodiče se pohledem do krasohledu vraceli do dob dětství. Nádherné bylo pozorovat, jak každý krasohled vyrábí jiné ornamenty. Děkujeme všem zúčastněným za společné chvíle plné pohody.2019_2A_krasohledy

více fotografií

Mgr. Jana Rejzková

Aktualizováno: 14.12.2018 — 17:51

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram