Bruslení a betlémy v Rychnově nad Kněžnou

2019_12345_betlemyJako každý rok před Vánoci i letos se žáci 1. – 5. ročníku naší školy vydali do Rychnova n. Kn. Navštívili jsme výstavu s betlémy, porovnali je s loňskými a vybrali letošní nejhezčí – korálkový. Po kulturním zážitku následovala sportovní aktivita – bruslení na stadionu. Tady si žáci zopakovali dovednosti z minulých let nebo předvedli, jak se zase o kousíček proti loňsku zlepšili.

Celý výlet, který si všichni náležitě užili, nás ještě více přiblížil k Vánočním svátkům. Už se nemůžeme dočkat, takže: KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM!

více fotografií 1.A | 2.A | 3.A | 3.B | 4.A | 5.A

Mgr. Ilona Kovářová

Aktualizováno: 22.12.2018 — 18:29

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram