Matematický klokan

2019_4A_klokanV pátek 22. 3. 2019 se konala v naší čtvrté třídě soutěž Matematický klokan. Na začátku matematiky nám paní učitelka rozdala listy s úkoly a papírky, na které jsme zapisovali odpovědi. Celá soutěž se týkala hlavně logického myšlení. Bylo 24 úloh a u každé úlohy bylo na výběr 5 možných odpovědí. Na konci hodiny jsme vše odevzdali paní učitelce. V pondělí 25. 3. se konalo vyhlášení výsledků. Na prvním místě se umístil Milan Kudláček, na druhém místě Vojtěch Klapal a na třetím Aleš Kudláček.

žáci 4. A

Aktualizováno: 3.4.2019 — 9:16