Vážení rodiče,

letos není možné osobně předat 28. 1. 2021 žákům 3. – 9. ročníku pololetní výpis z vysvědčení.

Rozhodli jsme se, že výpis vygenerujeme a uložíme v systému Bakaláři. Dostanete se k němu podle návodu, který Vám zašlou třídní učitelé ve čtvrtek.

Originál výpisu z vysvědčení obdrží žáci v den návratu do školy.

Martin Odl – ředitel školy.

Matematický klokan

2019_4A_klokanV pátek 22. 3. 2019 se konala v naší čtvrté třídě soutěž Matematický klokan. Na začátku matematiky nám paní učitelka rozdala listy s úkoly a papírky, na které jsme zapisovali odpovědi. Celá soutěž se týkala hlavně logického myšlení. Bylo 24 úloh a u každé úlohy bylo na výběr 5 možných odpovědí. Na konci hodiny jsme vše odevzdali paní učitelce. V pondělí 25. 3. se konalo vyhlášení výsledků. Na prvním místě se umístil Milan Kudláček, na druhém místě Vojtěch Klapal a na třetím Aleš Kudláček.

více fotografií

žáci 4. A

Aktualizováno: 3.4.2019 — 9:16

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021