Projekt Jaro v přírodě 2.A

2019_2A_jaroHned po prázdninách jsme využili krásné počasí a ve středu jsme se vydali do zámeckého parku v Kostelci nad Orlicí. Zde jsme využili poznatky z hodin prvouky, kde jsme si ukazovali jarní květiny na obrázku a povídali si o změnách přírody na jaře. Rozdělili jsme se do dvojic a cestou jsme řešili různé úkoly, poznávali květiny a stromy, hledali hmyz. Dalším úkolem byla zvířata na jaře a ta jsme šli pozorovat do zámecké ZOO v Častolovicích. Ve stejných dvojicích jsme na papír psali názvy zvířat, která jsme v ZOO viděli a rozdělovali je na savce a ptáky. Obě vycházky se nám líbily a počasí nám přálo.

více fotografií

Mgr. Jana Rejzková

Aktualizováno: 3.4.2019 — 10:07

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram