Krajské kolo OVOV

2019_567_ovov_krajV úterý 14. května se konalo v Hradci Králové na atletickém stadionu ZŠ Štefcovy krajské kolo OVOV. Čtyři žáci postoupili z okresního klání a jeli poměřit své síly s ostatními závodníky v šesti disciplínách: 60 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, shyby na šikmé lavičce, lehy-sedy a závěrečnou disciplínou byl běh na 1000 m. Naši ostřílení sportovci soutěžili o co nejlepší výsledky, avšak nikomu z nich se nepodařilo dostat se do první desítky. Konkurence ostatních škol byla veliká. Nevadí, příští rok se pokusíme znovu o lepší umístění.

Naši bojovníci:

Micherová Karolína (5. A)
Bezdíček Martin (6. B)
Klapalová Denisa (7. A)
Holoubek Jakub (7. A)

Všem čtyřem závodníkům patří velká pochvala za reprezentaci školy a zvláštní poděkování za to, že statečně bojovali i při teplotách, které připomínaly spíše listopad.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 5.6.2019 — 8:26

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram