Krtečkovo sportování aneb sportovní den prvňáčků

2020_1A_sport_denV pátek 20. září jsme aktovky vyměnili za batohy a vyrazili na turistický pochod směr Paseky. Naším cílem bylo dětské hřiště, kde jsme celé dopoledne sportovali. 

Nejdříve jsme se samozřejmě po „daleké“ cestě občerstvili a hned poté jsme se pustili do sportovního klání. Soutěže družstev byly napínavé, všichni se snažili o co nejlepší výsledky a za bouřlivého povzbuzování to šlo všem skvěle. Společně jsme si zahráli míčové hry a potrénovali si trpělivost a spolupráci při hře s padákem. Také zbyl prostor pro vlastní vyžití a dovádění, někteří si zahráli kopanou, jiní se houpali na houpačkách nebo zdolávali lanové prolézačky.

Mezi námi nebyl žádný lenoch, všichni si zasloužili obrovskou pochvalu a odměnu, kterou si odnesli na krku – velkou medaili.  Pak už jsme se vydali na cestu zpět do školy, přímo na oběd.

Byl to prima den!

více fotografií

Mgr. Ladislava Vaňková

Aktualizováno: 24.9.2019 — 14:57

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram