Pilotní akce ŠKOLNÍHO KLUBU

2020_sk_obihackaDne 9. 10. 2019 se uskutečnila první plánovaná akce Školního klubu nazvaná ÓÓÓbří obíhačka. Žáci z různých tříd druhého stupně poměřili své síly ve stolním tenise. Pomocí této akce jsme zjistili, kdo je v ,,obíhačce“ opravdový mistr. Přibližně tři čtvrtě hodinový turnaj prověřil síly nejenom asi deseti zúčastněných žáků, ale také p. učitele Poklopa, kterému tímto děkuji za účast. Slíbené medaile a poháry si po urputném boji odnesli: Štěpán Šmída (8.A), Adam Poledno (9.B), Ondřej Šupler (9.B) a Michal Beneš (7.A).

Děkuji všem zúčastněným!

více fotografií

Lucie Zytová, DiS.

Aktualizováno: 25.10.2019 — 13:15

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram