Výstava „ Zahrada východních Čech“

2020_123456789_vystavaTradičně na podzim, tak jako každý rok, proběhla zahrádkářská výstava na Sokolské zahradě a v tělocvičně. Základní škola po přizvání organizátorů, vypomohla s přípravou výstavy, kdy žáci pomohli stavět stany, nosit lavice, stoly a židle. Také po ukončení výstavy žáci 2. stupně pomáhali s úklidem výstavního areálu.

Je tradicí, že základní škola má na zahrádkářské výstavě své výstavní místo. Díky této příležitosti žáci z 1. a 2. stupně tvořili na téma „ Zahrada očima dětí“. Vytvořilo se mnoho výrobků a namalovalo se mnoho obrázků na dané téma a děti měly spoustu dalších nápadů, které by realizovaly, ale bohužel do výstavního prostoru se tolik prací nevešlo. Žáci si zahrádkářskou výstavu prohlédli a byli rádi, když uviděli svoji výtvarnou práci. Výstava se všem líbila a těšíme se na další spolupráci.

Bc. Iva Hlaváčková Morávková

Aktualizováno: 23.11.2019 — 11:14

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram