Vánoční tvoření rodičů s dětmi 3.A

2020_3A_tvoreniTak jako i v loňském roce si rodiče udělali čas a přišli se svými dětmi na vánoční tvoření v naší třídě. Letos si společně vyrobili hodiny. Nejprve si vyznačili ciferník a potom se pustili do výzdoby. Někteří malovali, jiní použili techniku découpage a byli i tací, kteří obě techniky spojili. Všechny výrobky jsou moc hezké. I když nás bylo ve třídě opravdu hodně, atmosféra byla příjemná a odpoledne si děti užily. Některé maminky se postarali o občerstvení a tak se nám na stolech sešlo cukroví, sušenky a vánoční štola. Je hezké si ve vánočním shonu udělat čas a prožít takové pěkné odpoledne.

více fotografií

Mgr. Jana Rejzková

Aktualizováno: 12.12.2019 — 10:58

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram