Čerti

2020_123456789_certiDne 5. 12. 2019 zavítali i do naší školy obyvatelé království pekelného doprovázeni sněhobílými anděly a celé nebesko–pekelné družině vládl pevnou rukou Mikuláš. Kontrola poslušnosti malých pozemšťanů začala v 1. třídě a postupně se pokračovalo do vyšších ročníků. Někteří hříšníci neprošli mikulášskou kontrolou a byli nuceni v doprovodu čertů navštívit peklo, kde se museli ze svých hříchů vykoupit před hrozivým Luciferem. Každý pozemšťan nakonec obdržel balíček dobrot. Po odchodu vzácné návštěvy mohli všichni učitelé s úlevou konstatovat, že se jim počet žáků ve třídách naštěstí nesnížil, a peklu tedy nikdo nepropadl. Snad tomu tak bude i příští rok.

Velké poděkování patří všem žákům 9. ročníků za skvělou organizaci celého dne.

více fotografií

Mgr. Andrea Micherová

Aktualizováno: 19.12.2019 — 17:30

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram