Vánoční výlet do Hradce Králové

2020_7A_vanoceV úterý 17. 12. jsme podnikli vánoční výlet do Hradce Králové. Brzy ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží v Častolovicích a vyrazili jsme směr Hradec. Po příjezdu jsme se MHD přesunuli do nákupního centra Futurum, kde jsme v multikině Cinestar zhlédli dobrodružný film „Jumanji: Další level“. Po skončení filmu jsme měli hodinový rozchod, většina z nás dokupovala vánoční dárky. I když se to nezdá, rozchod rychle utekl a bylo na čase přemístit se, tentokrát na vánoční trhy do města. Spoustu stánků s jídlem, pitím, svíčkami a dalšími vánočními dekoracemi – to všechno trhy nabízely. Poté jsme se pěšky vypravili do Auparku, kde jsme se mohli opožděně naobědvat nebo nakupovat. A jelikož už bylo hodně hodin, byl čas návratu domů. Zpátky do Častolovic jsme dorazili v 15.40.

Všichni jsme byli z výletu velice nadšeni a rádi bychom si ho zase někdy zopakovali. Tímto moc děkujeme naší paní učitelce Morávkové za uskutečnění tohoto vánoční výletu.

více fotografií

Verča Francová, 7.A

Aktualizováno: 12.2.2020 — 19:41

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram