Poděkování ředitele školy

ikonaŠkolní rok 2019/2020 svým průběhem druhého pololetí zůstane nadlouho zapsán v naší paměti. Změny se díky koronaviru dotkly nás všech a prověřily schopnosti vyrovnat se s novou náročnou situací.
Dovolte mi proto poděkovat Vám rodičům, kteří jste ve spolupráci s pedagogy pomáhali zvládnout svým dětem výuku on-line. Vážíme si Vaší podpory.

Žákům chci poděkovat za výdrž při výuce na dálku a hlavně za vzorné dodržování hygienicko-organizačních pravidel při znovuotevření školy.

Pedagogům děkuji za nasazení a profesionální přístup k distanční výuce. Vážím si kolegů, kteří patřili do ohrožené skupiny a i přesto se rozhodli být po nástupu do školy se svými žáky.

Cením si pomoci asistentů a vychovatelek s dohledem nad skupinami žáků a kontrolou dodržování přísných hygienických norem.

Zapomenout s poděkováním nelze na provozní zaměstnance, kteří zajišťovali v náročných podmínkách chod školy.

Všem Vám patří velké DÍKY za zvládnutí mimořádné situace společnými silami a přejme si, abychom se takovým problémem nemuseli v budoucnu znovu zabývat.

Mgr. Martin Odl

Aktualizováno: 30.6.2020 — 10:27