Slavnostní vyřazení žáků devátého ročníku

Tak jako každý rok, i letos, 29. června, byla Hudečkova galerie svědkem slavnostního vyřazení žáků devátého ročníku. Galerie praskala ve švech, neboť kromě rodičů se s absolventy přišlo rozloučit i několik učitelů.

Nejprve si přítomni vyslechli projev pana starosty, poté následovalo několik málo slov pana ředitele, poté přišel na řadu velmi osobní a dojemný projev paní třídní učitelky. Téměř žádné oko nezůstalo suché, když paní učitelka vzpomínala na chvíle strávené se svými deváťáky. Po osušení slz byli žáci ošerpováni a bylo jim předáno vysvědčení a pamětní list.

Posledními řečníky byli zástupci třídy Šárka a Matěj, kteří ve svém projevu nejen vzpomínali, ale také poděkovali všem kantorům.

Na závěr bylo promítnuto video, na kterém v posledních týdnech deváťáci společně pracovali. Po oficiálním ukončení byl ještě prostor pro focení a individuální loučení.

Já, jako třídní učitelka, a celý pedagogický sbor přejeme absolventům hodně štěstí v jejich další životní etapě.

ODKAZ NA VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=W9L01kEJ-Rs

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 23.7.2021 — 11:58
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram