Prvňáčci ve škole

Prvňáčci ve školeJaké to asi bude? Tak podobných otázek se určitě v hlavách dětí, které se poprvé chystají do školy, motá spousta. S těmi letošními prvnáčky a jejich rodiči jsme se přivítali před budovou školy.  Cestou do třídy jsme si prošli šatny, kde si každý našel svou budoucí skříňku a ve třídě i své místo v lavici. Pan ředitel přivítal hosty z městyse Častolovice p. Tichého a p. Fabiánovou, kteří popřáli dětem mnoho zdaru v následujícím školním roce. Městys naší obce věnoval dětem boxík se školními potřebami, za který jim patří náš dík. Děti se představily ostatním, našly si svůj uvítací list podle jména a s paní družinářkou Ivou vyrazily prozkoumat školní prostory. S rodiči jsme vyřešili všechny otázky, které se točily kolem následujících dnů.

Každý z nás si přeje, aby se všem letošním prvňákům ve škole líbilo a jejich start byl úspěšný! Tak mnoho štěstí!

více fotografií

Mgr. Radka Přibylová

Aktualizováno: 9.9.2021 — 11:08
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram