Matematický klokan

Matematický klokanDne 18. 3. se žáci naší školy zapojili do mezinárodní matematické soutěže MATEMATICKÝ KLOKAN. Jedná se o soutěž, která vznikla v Austrálii a dnes probíhá v mnoha zemích světa. Česká republika se k nim připojila poprvé v roce 1995.  Soutěž je rozdělena do 6-kategorií. Na 1. stupni je pro žáky od 2.  a 3. třídy – CVRČEK, 4. – 5. třídy KLOKÁNEK. Na 1. stupni se do soutěže přihlásili žáci 2., 4. a 5. třídy.

V jednotlivých třídách se na prvních místech umístili:

2. třída CVRČEK

1. Matěj Berger

     Justýna Zemanová

2. Barbora Bačíková

3. Barbora Hovorková

4. třída KLOKÁNEK

1. Martin Praus

2. Jakub Foldyna

3. Alžběta Rojková

5. třída KLOKÁNEK

1. Tomáš Cejpek

2. Aneta Bartošová

3. Lukáš Franc      

Bělka Jan

Mgr. Jana Rejzková

Aktualizováno: 31.3.2022 — 16:37
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram