Bruslení

BrusleníV pondělí 21.3.2022 se třídy 7.A a 7.B vydaly na vlakovou zastávku, na které započal náš výlet do Rychnova nad Kněžnou. Okolo osmé hodiny ráno jsme přijeli na vlakové nádraží v Rychnově, ze kterého jsme společně vyrazili směrem k zimnímu stadionu. Cesta byla krátká a tak už v půl 9 led vyzkoušeli nejrychlejší bruslaři. Unavení bruslaři při odpočinku využili automatu na horké nápoje, aby se zahřáli a mohli rychle zpět na led. Po bruslení začalo objevování památek Rychnova jako je například Kolowratský zámek.

Výlet jsme zakončili malou svačinkou v místním kebabu a poté nás už čekala jen cesta zpět do školy na oběd. Pro všechny to bylo hezké sportovní dopoledne, které jsme si všichni užili.

více fotografií

Lucie Vondráčková

Aktualizováno: 31.3.2022 — 14:51
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram