Basketbalový turnaj v Týništi nad Orlicí

Basketbalový turnaj v Týništi nad OrlicíDne 23. března 2022 jsme reprezentovali naši školu v basketbalovém turnaji pro kategorii 8. a 9. tříd v Týništi nad Orlicí. V naší kategorii se účastnili 3 družstva: Častolovice, Týniště nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou. První zápas sehrálo naše družstvo s Týništěm nad Orlicí, které bylo složeno z hráčů, kteří hrají basketbal závodně za svoje město. V tomto bojovném zápase jsme prohráli, ukázali se dovednosti soupeře. V druhém zápase s Rychnovem nad Kněžnou skončilo utkání remízou a rozhodovali hody na koš, kde jsme zvítězili za veliké podpory našich fanynek a tím obsadili 2. místo za Týništěm nad Orlicí. I přesto, že se nikdo z nás nevěnuje basketbalu závodně, myslím si, že jsme si vedli dobře a byla to vydařená akce.

více fotografií

Šimon Lux (8.A)

Aktualizováno: 9.4.2022 — 15:07
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram